Trijulių turnyruose dviguba „Paketurių“ sėkmė

XII-ojoje Pandėlio sporto šventėje liepos 25 dieną tradiciškai vyko gatvės krepšinio 3×3 turnyrai, kurie buvo organizuoti net šešiose įvairaus pajėgumo grupėse.

Moterų grupės turnyras šiemet sutraukė net 9 komandas, tad moteriško grožio ir aistrų turnyre tikrai nepritrūko. Komandos rungtyniavo dviejuose pogrupiuose, o vėliau 4 geriausios pogrupių komandos susitiko pusfinaliuose bei rungtynėse dėl prizinių vietų. III-oji vieta atiteko „Braškėms“ iš Panemunio (Martyna Meilutė, Vilma Pamarnackienė, Ingrida Bagdonaitė ir Beatričė Bagdonaitė), II-ąją vietą iškovojo iš Panevėžio atvykusios „Turistės“ (Toma Pulokaitė, Gabrielė Kairytė ir Evelina Brazdeikaitė), o pirmoji vieta atiteko „Snieguolėms“ iš Marijampolės, kurioms atstovavo Simona Paužaitė, Judita Girdauskaitė ir Laura Šileikaitė.

Vilmos Pamarnackienės iš Braškių komandos ataka
Moterų grupėje varžėsi net 9 komandos
Grupės čempionės Snieguolės iš Marijampolės
Vaikų (gim. 2001 ir jaunesni) grupės turnyre varžėsi 5 komandos, o tarp jų geriausiai sėkėsi šioms ekipoms: III-oji vieta „Burundukai“ iš Kupiškio (Marius Barauskas, Ignas Ažusienis, Tautvydas Alekna ir Arnas Sarapas), II-oji – „Kupiškėnai“ (Augustas Kučinskas, Benas Petrulis ir Mantas Rūta) ir I-osios vietos prizus nukovė jungtinė Kupiškio/Utenos vaikų komanda „Legionieriai“, kuriems atstovavo Julius Petraitis, Laurynas Ruzgas ir Rytis Jasinevičius.

Jaunučių (gim. 1999 m. ir jaunesni) grupė sutraukė 6 komandas, kurios iš pradžių išbandė jėgas dviejuose pogrupiuose, o vėliau visos pateko į atkrintamąsias ir išsiaiškino galutines vietas. III-oji vieta Jaunučių grupėje atiteko komandai „Safetystyle“ atvykusiai net iš Vilniaus (Tomas Biekša, Ignas Radevičius ir Lukas Vaitekianas), II-osios vietos prizus atsiėmė „Kačiukai“ iš Biržų (Šarūnas Valunta, Dovydas Simonavičius ir Simas Žukauskas) ir grupės čempionais tapo „Shimano“ vyrukai iš Kupiškio (Donatas Stonikas, Matas Sabaliauskas ir Ignas Juškevičius).

Šių grupių prizininkams atiteko medaliai, „Spalding“ įsteigti kamuoliai, „Sporto fėjos“ įsteigtas marškinėlių komplektas, Egidijaus Katinausko kavos prizas, o pirmąsias vietas užėmusioms komandos dar atiteko ir nugalėtojų taurės.

Vaikų grupės čempionais tapo Legionierių komanda
Kietos kovos netrūko ir pačių jauniausiųjų varžybose
Jaunučių turnyre geriausiai pasirodė Shimano iš Kupiškio
Šeimų grupėje, kur šiemet varžėsi 8 trijulių komandos, gerai sekėsi pandėliečių šeimynoms, tačiau ne tiek gerai, kad jos taptų čempionėmis. III-ąją vietą iškovojo Suvainiškio komanda „Iš po vakar“ (Simas, Lukas, Mindaugas ir Raimundas Nagelės), kurie mažajame finale palaužė „Adomėnus“, II-ojoje vietoje liko „Kobra 11″ iš Pandėlio (Vidas Joneliūkštis, Šarūnas Vaitkus ir Eimantas Greviškis), o čempionų laurai antrus metus iš eilės atiteko „Paketurių“ komandai iš Kupiškio, kurios garbę gynė Nerijus Gintautas, Vytenis Gintautas ir Donaldas Kručas.

Šeimų grupės prizininkams buvo išdalinti medalių komplektai, taip pat Pandėlio vaistinės įsteigti čekiai po 15 EUR, o grupės čempionams atiteko Ritos Žilinskaitės (RŽ Peteliškės) įsteigtos rankų darbo peteliškės, kompanijos „Joma“ 25 EUR dovanų kuponas bei nugalėtojų taurė.

Krepšį atakuoja Adomėnų lyderis Vilius
Šeimų varžybos sutraukė 8 komandas iš visos Lietuvos
Paketuriai antrus metus stipriausi tarp Šeimų
Trijulių, be amžiaus ar kitų apribojimų, komandas šiemet kvietė dvi pajėgumo grupės A ir B. B grupėje tarp 16 dalyvavusių komandų, kurios savo varžybas pradėjo keturiuose pogrupiuose, geriausiai sekėsi šioms trims ekipoms: III-ąją vietą pavyko iškovoti komandai „Parduodu Opelį“ iš Rokiškio (Tomas Pauliukas, Domantas Šeškus, Arnas Juškevičius ir Karolis Simenas), II-ąją – komandai „Užpaliai-2″ iš Utenos rajono (Tadas Vaškelis, Paulius Kutka, Martynas Gricius ir Ignas Gutmanas), o I-oji vieta atiteko ir Šeimų turnyre triumfavusiems „Paketuriams“ iš Kupiškio (Nerijus Gintautas, Vytenis Gintautas ir Donaldas Kručas).

A grupėje, kur varžėsi 12 tikrai pajėgių komandų trečiąją vietą pavyko iškovoti Panevėžio „Bingo“ (Audrius Žilinskas, Andrius Ališauskas ir Justas Četkauskas), II-oji vieta atiteko Užpalių miestelio pirmajai komandai (Arūnas Mačiulis, Paulius Martinonis, Tomas Mackonis ir Tomas Markevičius), o I-ąją vietą iškovojo per visą turnyrą nepralaimėję „Atelos“ krepšininkai iš Kėdainių, kuriems atstovavo Algimantas Liutkus, Dalius Brigadierius, Andrius Žilinskas ir Povilas Dambrauskas.

Grupių prizininkams buvo išdalinti medalių komplektai, B grupės nugalėtojams atiteko 50 EUR „Joma“ dovanų čekis, o A grupės laimėtojai „uždirbo“ 30 EUR grynųjų ir taip pat gavo čempionų taures.

Iš Kėdainių atvykusi Atela turnyre nepatyrė nė vieno pralaimėjimo
Turnyre progą pasivaržyti tarpusavyje turėjo įvairaus pajėgumo komandos
Ir Bingo, ir Užpaliams šįkart pirmųjų vietų nepavyko iškovoti
Iš viso trijulių varžybose dalyvavo 56 komandos iš įvairių Lietuvos vietų, daugiausiai iš Panevėžio apskrities, tačiau buvo komandų ir iš Marijampolės, Kėdainių, Vilniaus. Varžyboms teisėjavo keturi rungtynių arbitrai Andžej Urbanovič (LKL), Mantas Butvilas (NKL), Irmantas Baltušis ir Donatas Dutkus (abu RKL).

Širdingai dėkojame visiems šventės rėmėjams ir pagalbininkams: „Joma“ atstovui UAB „Sport Time“, verslininkui Broniui Antanavičiui, Pandėlio kavinei „Kregždutė“ už paramą ir puikų maistą, UAB „Sporto fėja“, Rokiškio r. vicemerui Egidijui Vilimui bei Rokiškio r. tarybos nariui Stasiui Meliūnui už puikias taures ir palaikymą, „Spalding“ atstovui UAB „Sports mode“, Ritai Žilinskaitei ir RŽ Peteliškėms, Rokiškio rajono savivaldybei, Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centrui, Pandėlio gimnazijai, Gražinos Tokarevienės IĮ „Pandėlio vaistinė“, AB „Rokiškio komunalininkas“ ir Auksei Lekandrienei, Gerkonių ŽŪB, Pandėlio seniūnijai, Pandėlio miestelio bendruomenei, krepšinio entuziastui Karoliui Teseckui, gardžios kavos gamintojui Egidijui Katinauskui, turnyro krepšinio, futbolo ir tinklinio teisėjų brigadoms už didžiulio krūvio atlaikymą, taip pat nepailstantiems pagalbininkams Mantui Juknai, Girmantei Stakėnaitei ir turnyro vyr. teisėjo dešiniajai rankai Mantui Savickui už detalių supratimą iš pusės žodžio.

Ir svarbiausia padėka visiems šventės dalyviams už nuotaiką, emocijas, kovą, pasiūlymus, pageidavimus, kritiką bei pagarbą vieni kitiems!

Sporto šventės nuotraukų albumas

No Replies to "Trijulių turnyruose dviguba "Paketurių" sėkmė"


    Got something to say?

    Some html is OK