„Stetiškių ūkis“ lieka neįveiktas tinklinio aikštelėje

Net 21 viena komanda dalyvavo Pandėlio sporto šventės metu vykusiose paplūdimio tinklinio 4×4 varžybose. Specifiniai turnyro nuostatai kiekvieną turnyro komandą įpareigojo į savo sudėtį įtraukti bent jau po vieną merginą, tad turnyras buvo nenuspėjamas ir atkaklus.

Pandėlio stadionas tokio komandų skaičiaus dar nebuvo matęs
Tinklinio turnyre netrūko atkaklių susitikimų
Stetiškių ūkis ir vėl buvo nepralenkiamas
A grupės, kurioje rungtyniavo pajėgiausios paplūdimio tinklinio komandos, varžybose dalyvavo 9 komandos iš Panevėžio, Utenos, Rokiškio miesto ir rajono. Komandos pirmiausia jėgas išbandė pogrupiuose, o į antrąjį turnyro etapą iškopė po dvi geriausias pogrupių komandas, kol galiausiai trys stipriausios komandos sužaidė rato sistema ir išsiaiškino galutines vietas.

III-oji vieta turnyre atiteko komandai „Jokių šansų!“ iš Utenos, kurios garbę gynė Vaidas Petrauskas, Vaidas Pakerys, Paulius Lenkauskas ir Ugnė Ručinskaitė, II-ojoje vietoje liko „Keturi tankistai“ iš Rokiškio (Justas Bieliūnas, Vaiga Čečytė, Dovydas Raupys ir Paulius Varnas), o I-osios vietos taurė atiteko čempionų titulą apgynusiems Panevėžio „Stetiškių ūkio“ tinklininkams, kuriems atstovavo (Lukas Kirchovas, Ieva Kaškelytė, Darius Tamošiūnas ir Arnoldas Baukus).

Trečiosios vietos laimėjotai Jokių šansų! iš Utenos
Antrosios vietos apdovanojimu džiaugiasi Keturi tankistai
Stetiškių ūkio tinklininkai antrą kart tapo Pandėlio sporto šventės nugalėtojais
Geriausiais komandų žaidėjais buvo pripažinti Vaidas Petrauskas („Jokių šansų!“), Dovydas Raupys („Keturi tankistai“) ir Lukas Kirchovas („Stetiškių ūkis“). Specialus naudingiausios turnyro žaidėjos prizas, kurį įsteigė Rokiškio rajono tarybos narys Stasys Meliūnas atiteko „Stetiškių ūkio“ komandos žaidėjai Ievai Kaškelytei.

Silpnesniųjų grupėje varžėsi 12 komandų, kurios buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Po pogrupių varžybų į pusfinalius pateko pogrupių nugalėtojai, kol galiausiai paaiškėjo grupės prizininkai. B grupėje buvo net 3 komandos iš Marijampolės, o tarp kitų dalyvių daug pandėliečių ekipų bei kiti.

Tinklinio varžybos pritraukė gausų sirgalių būrį
Sriubiškių komandos pasitarimas
Kiekvienos komandos gretose privalėjo žaisti bent viena mergina
Geriausiai B grupėje sekėsi šioms komandoms: III-ąją vietą iškovojo Pandėlio „Kometoidus“ įveikusios „Liepsnelės“ iš Marijampolės (Judita Girdauskaitė, Eimutis Bulota, Robertas Nevidomskis ir Skirmantas Morkevičius), o pirmąsias dvi vietas pasidalino obeliečių komandos, II-oji atiteko komandai „Tarybinis“ (Ernestas Streikus, Šarūnas Kulys, Karolis Kondratas, Lina Kežutytė), o I-oji „Obeliams“, kurių komandoje žaidė (bus papildyta).

Geriausiai žaidėjais savo komandose tapo Skirmantas Morkevičius iš „Liepsnelių“, Ernestas Streikus („Tarybinis“) ir Obelių atstovas Tadas Adašiūnas.

Tinklinio teisėjai Oksanai teko atlaikyti ilgą rungtynių maratoną
Komandinis žaidimas padėjo Obeliams švęsti pergalę
Obelių tinklininkai tapo B grupės čempionais
Visoms komandoms prizininkėms atiteko taurės, komandų žaidėjams medaliai. A grupės nugalėtojams atiteko 50 EUR grynųjų, o vicečempionai gavo 25 EUR „Joma“ dovanų kuponą, B grupės čempionams atiteko tokios pat vertės „Joma“ kuponas. Geriausiai žaidėjai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Širdingai dėkojame visiems šventės rėmėjams ir pagalbininkams: „Joma“ atstovui UAB „Sport Time“, verslininkui Broniui Antanavičiui, Pandėlio kavinei „Kregždutė“ už paramą ir puikų maistą, UAB „Sporto fėja“, Rokiškio r. vicemerui Egidijui Vilimui bei Rokiškio r. tarybos nariui Stasiui Meliūnui už puikias taures ir palaikymą, „Spalding“ atstovui UAB „Sports mode“, Ritai Žilinskaitei ir RŽ Peteliškėms, Rokiškio rajono savivaldybei, Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centrui, Pandėlio gimnazijai, Gražinos Tokarevienės IĮ „Pandėlio vaistinė“, AB „Rokiškio komunalininkas“ ir Auksei Lekandrienei, Gerkonių ŽŪB, Pandėlio seniūnijai, Pandėlio miestelio bendruomenei, krepšinio entuziastui Karoliui Teseckui, gardžios kavos gamintojui Egidijui Katinauskui, turnyro krepšinio, futbolo ir tinklinio teisėjų brigadoms už didžiulio krūvio atlaikymą, taip pat nepailstantiems pagalbininkams Mantui Juknai, Girmantei Stakėnaitei ir turnyro vyr. teisėjo dešiniajai rankai Mantui Savickui už detalių supratimą iš pusės žodžio.

Ir svarbiausia padėka visiems šventės dalyviams už nuotaiką, emocijas, kovą, pasiūlymus, pageidavimus, kritiką bei pagarbą vieni kitiems!

Sporto šventės nuotraukų albumas

No Replies to ""Stetiškių ūkis" lieka neįveiktas tinklinio aikštelėje"


    Got something to say?

    Some html is OK