Pandėlyje krepšinio aistros virė visą naktį

Liepos 2 dieną Pandėlyje vyko trečiasis naktinio krepšinio turnyras, kuriame šiemet dalyvavo net 37 komandos. 27 iš jų varžėsi suaugusiųjų grupėje, dar 6 rungtyniavo jaunimo iki 18 metų tarpe, o 4 Pandėlio seniūnijos komandos atskirai išbandė jėgas tarpusavyje.

Daug komandų į turnyrą atvyko iš netoliese esančių Biržų, taip pat prisijungė Rokiškio, Panevėžio ir Kupiškio krepšinio mėgėjai, buvo sulaukta svečių net iš Vilniaus ir Kuršėnų. Rungtynėms teisėjavo LKL teisėjai iš Vilniaus – Ignas Davainis ir Gintaras Mačiulis.

Prizininkai buvo apdovanoti originaliais prizais
Jaunimo grupėje vyko atkaklios kovos
Į dėžę komandos krepšininkai nugalėjo jaunimo grupėje

Pirmieji savo jėgas išbandė jauniausių grupės atstovai, tarp kurių lygių nebuvo komandai „Į dėžę“ iš Kupiškio (Ignas Jonušys, Donatas Stonikas, Andrius Nečionis ir Matas Sabaliauskas). Kupiškėnai finale po pratęsimo 8:7 palaužė savo jaunuosius varžovus iš Biržų, pasivadinusius „Kugelio Patranka“ (Šarūnas Valunta, Dovydas Simonavičius, Simas Žukauskas ir Tautvydas Rumpis). Trečiąją vietą iškovojo Rokiškio atstovai „Kolia ir Miša“ (Kasparas Kavoliūnas, Ignas Juškevičius, Svajūnas Aleksiejus ir Mindaugas Kietis), mažajame finale 15:5 nepalikę vilčių pandėliečiams.

Naktinio snaiperio konkurse savo taiklumą panoro išbandyti net 29 dalyviai, taigi į prizinį fondą susikaupė net 58 eurų piniginis prizas, kurį pavyko laimėti panevėžiečiui Žygimantui Šimoniui, finale surinkusiam 16 taškų.

Žygimantas Šimonis laimėjo Naktinio snaiperio konkursą ir 58 eur prizinį fondą
Pandėliečių grupėje varžėsi 4 seniūnijos komandos
Turnyre netrūko ir žiūrovų bei žiūrovių

Pandėlio grupės turnyre geriausiai sekėsi Suvainiškio pirmajai komandai, kuriai atstovavo Lukas ir Simas Nagelės bei Linas Meliūnas, antri liko Gerkonių krepšininkai (Martynas Šimkus, Augustinas Blažys, Kęstutis Baltušis ir Karolis Pučėta), o trečioji vieta atiteko komandai „Be 5 minučių veteranai“, kuriai atstovavo Martynas Karaliūnas, Vidas Joneliūkštis ir Šarūnas Kaladė.

Didžiausios kovos ir įspūdingiausi momentai buvo užfiksuoti Vyrų grupės varžybose, kur tarp 27 komandų buvo visko: ir įspūdingų dėjimų, ir neįtikėtinų pergales atnešusių metimų, ir džiaugsmo bei nusivylimo. Kadangi buvo sulaukta išties didžiulio skaičiaus komandų, šios grupės varžybos tęsėsi visą naktį, paskutinis teisėjo švilpukas nuaidėjo 4 valandą ryto, tad dalyviams prireikė neįtikėtinos ištvermės.

Įdomumai šios grupės varžybose prasidėjo jau gerokai po vidurnakčio, kuomet vieni po kitų atkrintamosiose varžybose pradėjo kristi favoritai. Iš Vilniaus atvykusi „A-Komanda“ krito jau aštuntfinalyje, galingi panevėžiečiai „Bingo“, Rokiškio „Feniksas“ ir „Entuziastai“ kapituliavo ketvirtfinalyje.

Finalo dvikova vyko iki paskutinių sekundžių
Turnyro čempionai - užpaliečiai
Varžybos tęsėsi visą naktį, iki pat 4 ryto

Finale susitiko kupiškėnai „Ramūs“ (Andrius Nečionis, Aivaras Kručas ir Ernestas Umbra) ir iš Utenos rajono atvykę Užpaliai (Paulius Martinonis, Tomas Mackonis, Aurimas Kvietkauskas ir Tomas Markevičius). Kaip ir dera finalui žaidėjai rungtyniavo iš visų jėgų, o paskutinės 30 finalo sekundžių vainikavo visą turnyrą – rezultatui esant lygiam, tašką pavyko pelnyti kupiškėnams, tačiau tuomet įspūdingą tritaškį paleido užpalietis Tomas Mackonis ir taip pelnė pergalę 14:13 savo komandai (epizodo video).

Trečioji vieta atiteko komandai „Geltonoji mirtis“ iš Biržų (Rokas Petkevičius, Edvinas Jereckas, Gedas Simonavičius ir Tomas Vinciūnas), kuri mažajame finale įveikė Jūžintus.

Visi turnyro prizininkai buvo apdovanoti originaliais apdovanojimais, kuriuos pagamino įmonė „Sporto kalvė“, o geriausioms komandoms atiteko ir piniginiai prizai.

Pandėlio sporto klubas nuoširdžiai dėkoja visoms komandoms už didžiulį susidomėjimą turnyru, kantrybę bei ištvermę jo metu, bei sveikina visus, tiek nugalėtojus, tiek žiūrovus, kurie tikrai neliko nusivylę.

Visiems sporto mėgėjams primename, kad liepos 30 dieną Pandėlyje vyks tradicinė sporto šventė, kurios metu vyks krepšinio, futbolo, tinklinio ir kitų sporto šako turnyrai. Detalesnė informacija apie sporto šventę jau netrukus. Sekite naujienas ir iki pasimatymo!

Pilna turnyro foto galerija

No Replies to "Pandėlyje krepšinio aistros virė visą naktį"


    Got something to say?

    Some html is OK