Naktiniame krepšinyje triumfavo Utena

Penktadienį Pandėlio gimnazijos stadione virė krepšinio aistros, čia vyko antrasis Pandėlio sporto klubo organizuojamas naktinio krepšinio turnyras. Turnyre šiemet varžėsi 11 komandų, kurios buvo suskirstytos į tris grupes. Po grupių varžybų kovas tęsė aštuonios geriausios ekipos, kol galiausiai jau gerokai po vidurnakčio paaiškėjo stipriausia komanda.

Turnyre dalyvavo: Giminės (Kupiškis), Feniksas (Rokiškis), Akula (Juodupė), Prasibeldę iki playoffų (Rokiškis), Subačius (Kupiškio r.), Veteranai (Pandėlys), Roksulė (Suvaniškis), Pandėlys, Saulės vaikai (Biržai), Utena ir Rokvesta (Juodupė).

Po sužaistų grupės varžybų paaiškėjo, jog iš turnyro pasitraukia Veteranų, Pandėlio ir Rokvestos komandos, o sužaidus ketvirtfinalių ir pusfinalių susitikimus buvo aišku, jog dėl III-osios vietos kausis Saulės vaikai prieš Gimines, o finale kovos Feniksas – Utena.

Rungtynėms dėl III vietos daugiau jėgų buvo išsaugoję iš Biržų atvykę Saulės vaikai, kurie nugalėjo varžovus ir pelnė bronzos spalvos apdovanojimus. Finale vyko atkakli kova ir nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kuomet vieną baudos metimą realizavęs uteniškis išvedė savo komandą į priekį, o Feniksui suregzti rimtą ataką jau tiesiog pritrūko laiko. Taigi pirmoji vieta atiteko Utenai, antri liko Feniksas, treti – Saulės vaikai.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, medaliais bei atsigaivinimui gavo po dėžę alaus. Sveikiname!

No Replies to "Naktiniame krepšinyje triumfavo Utena"


    Got something to say?

    Some html is OK