Futbolo turnyre – Biržų triumfas

16 pajėgių komandų varžėsi Pandėlio sporto šventės futbolo turnyre, kur buvo žaidžiama 7 prieš 7. Komandos savo varžybas pradėjo pogrupiuose, kuriuose žaidė po 4 burtais paskirstytas komandas. Jau pogrupiuose vyko bekompromisė ir atkakli kova, o dauguma rungtynių nesibaigdavo daugiau nei dviejų įvarčių persvara. Labiausiai nepasisekė A pogrupyje žaidusiems Rokiškio „Entuziastams“, kurie su dar dviem ekipomis surinko po 5 taškus, tačiau liko trečioje vietoje dėl mažiau įmuštų įvarčių. Nesėkmingai turnyras susiklostė ir Pandėlio futbolo pirmenybių nugalėtojams Rokiškio „Fenikso“ futbolininkams, kurie savo grupėje liko paskutiniai.

Biržų komandos žaidėjas Matas Gerulis demonstruoja kamuolio valdymo sugebėjimus
Jaunieji Pandėlio Liepsnos futbolininkai nepabūgo stipresnių varžovų ir neliko be prizų
Dauguma futbolo rungtynių vyko labai atkakliai
Į atkrintamąsias varžybas pateko po dvi geriausias pogrupių komandas: Biržai, Juodupė (Rokiškio raj.), Papilys (Biržų raj.), „Vikingai“ (Jonava), „Vienybė“ (Rokiškis), FK „Sportidus“ (Panevėžys), PSSK „Atomas“ (Panevėžys) ir SK „Rėkliai“ (Panevėžys). Pirmasis atkrintamųjų varžybų etapas nebuvo ypač sunkus pirmąsias vietas pogrupiuose užėmusioms komandoms ir visos jos įtikinamai žengė į pusfinalius. Ten jau buvo kur kas įdomiau, Biržų futbolininkai tik po labai atkaklios kovos rezultatu 1:0 sugebėjo palaužti Jonavos „Vikingus“, o dviejų Panevėžio komandų derbyje SK „Rėkliai“ tik po baudinių serijos (4:2) sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš FK „Sportidus“.

Rungtynės dėl trečiosios vietos pasižymėjo rezultatyvumu, o daugiau kartų pasižymėti pavyko FK „Sportidus“ vyrams, kurie šventė pergalę 4:3 ir be apdovanojimų paliko iš Jonavos atvykusią „Vikingų“ ekipą.

Futbolo įgūdžių konkurse dalyvavo gausus būrys dalyvių
Rungtynių arbitrai Vaiva Skipitienė ir Sergej Melnikov
Baudinių serijos prireikė dviejų Panevėžio komandų akistatoje
Skirtingai nuo trečiosios vietos rungtynių, finale dominavo gynyba, o šiek tiek daugiau jėgų išsaugoję ir pagirtiną atsidavimą demonstravę biržiečiai sugebėjo rezultatyviai užbaigti vieną ataką ir minimalia persvara laimėti Pandėlio sporto šventės turnyrą. Taigi III-oji vieta atiteko FK „Sportidus“ iš Panevėžio (bus papildyta), II-oji taip pat Panevėžio atstovams SK „Rėkliams“ (Marius Baublys, Vaidas Norkus, Laurynas Bratkauskas, Adomas Grinevičius, Matas Valickas, Darius Šulnis, Aurimas Adamonis, Paulius Kudulis, Mantas Tamoliūnas ir Paulius Ribokas) ir I-oji vieta Biržams, kuriems atstovavo šie žaidėjai: Matas Gerulis, Ernas Gerulis, Tautvydas Jankūnas, Lukas Končius, Mantvydas Krulis, Tomas Medikis, Rokas Lazdinauskas, Žydrūnas Kelys, Mindaugas Trakelis ir Žilvinas Šeškas.

Geriausiais turnyro žaidėjais buvo pripažinti šie futbolininkai. Geriausias puolėjas Danas Kulišauskas („Sportidus“), geriausias saugas Mantas Tamuliūnas („Rėkliai“), geriausias gynėjas Tautvydas Jankūnas (Biržai) ir geriausias vartininkas Salvijus Kubilius („Liepsna“). Specialus prizas už įspūdingus akrobatinius salto triukus atiteko „Vikingų“ komandos žaidėjui Ignui Čėsnai.

Daug dalyvių, tame tarpe ir žiūrovų ir futbolininkų, sutraukė ir futbolo įgūdžių konkursas, kuriame reikėjo pataikyti į vartų skersinį nuo 16 metrų linijos. Po daug nesėkmingų bandymų čia pavyko pasižymėti Ričardui Tunkevičiui iš FK „Sportidus“.

Biržų komandos džiaugsmui nebuvo ribų
Taurės futbolo turnyro prizininkams įsteigė ir įteikė Rokiškio r. vicemeras Egidijus Vilimas
Futbolo turnyro nugalėtojai - Biržų futbolininkai
Pirmąją vietą užėmusiai komandai atiteko 100 EUR grynųjų pinigų čekis, antrąją ir trečiąją užėmusioms komandoms „Joma“ dovanų čekiai atitinkamai po 50 ir 25 EUR. Komandos taip pat buvo apdovanotos Rokiškio rajono vicemero Egidijaus Vilimo įsteigtomis puikiomis taurėmis, o žaidėjai medaliais. Geriausiems savo pozicijų žaidėjams liko atminimo statulėlės, o akrobatui atiteko „Joma“ prizas.

Visoms futbolo varžyboms teisėjavo patyrę LFTA teisėjai iš Vilniaus Vaiva Skipitienė (FIFA moterų kategorija) ir Sergej Melnikov (Nacionalinė kategorija).

Širdingai dėkojame visiems šventės rėmėjams ir pagalbininkams: „Joma“ atstovui UAB „Sport Time“, verslininkui Broniui Antanavičiui, Pandėlio kavinei „Kregždutė“ už paramą ir puikų maistą, UAB „Sporto fėja“, Rokiškio r. vicemerui Egidijui Vilimui bei Rokiškio r. tarybos nariui Stasiui Meliūnui už puikias taures ir palaikymą, „Spalding“ atstovui UAB „Sports mode“, Ritai Žilinskaitei ir RŽ Peteliškėms, Rokiškio rajono savivaldybei, Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centrui, Pandėlio gimnazijai, Gražinos Tokarevienės IĮ „Pandėlio vaistinė“, AB „Rokiškio komunalininkas“ ir Auksei Lekandrienei, Gerkonių ŽŪB, Pandėlio seniūnijai, Pandėlio miestelio bendruomenei, krepšinio entuziastui Karoliui Teseckui, gardžios kavos gamintojui Egidijui Katinauskui, turnyro krepšinio, futbolo ir tinklinio teisėjų brigadoms už didžiulio krūvio atlaikymą, taip pat nepailstantiems pagalbininkams Mantui Juknai, Girmantei Stakėnaitei ir turnyro vyr. teisėjo dešiniajai rankai Mantui Savickui už detalių supratimą iš pusės žodžio.

Ir svarbiausia padėka visiems šventės dalyviams už nuotaiką, emocijas, kovą, pasiūlymus, pageidavimus, kritiką bei pagarbą vieni kitiems!

Sporto šventės nuotraukų albumas

2 Replies to "Futbolo turnyre - Biržų triumfas"

 • comment-avatar
  Klaida
  liepos 30, 2015 (11:51)
  Reply

  3 vt sportidus, antra rekliai ;)))

  • comment-avatar
   admin
   liepos 30, 2015 (23:13)
   Reply

   Pasitaisėm :)


Got something to say?

Some html is OK