Futbolo pirmenybes laimėjo Feniksas

Karštą šeštadienio (liepos 4 d.) popietę į Pandėlio gimnazijos stadioną rinkosi visos šešios futbolo pirmenybių dalyvės. Pirmieji jėgas dėl penktosios vietos išbandė Pandėlio ir Rokiškio Dinamo vyrukai. Pandėliečiai pirmavo 3:0, tačiau „dinamiečiai“ vos per 12 minučių sugebėjo rezultatą išlyginti, tačiau rungtynių pabaigoje padarytos klaidos kainavo brangiai ir pandėlietis Nedas Ketvirtis mušė dar du įvarčius ir iškovojo Pandėliui penktąją vietą.

Dėl trečiosios vietos susitiko Papilio FK Papilys ir Rokiškio Senjorai, nors senjorai į rungtynes atvyko tikra senjoriška sudėtimi ir atrodė, jog jaunesni ir energingesni papiliečiai susitvarkys su varžovais. Vis dėlto gera sukurtų progų realizacija ir protingas žaidimas visose aikštės vietose atnešė Rokiškio Senjorams puikią pergalę 2:1, bei trečiosios vietos apdovanojimus.

Finale susitiko dvi Rokiškio komandos – Feniksas ir Entuziastai. Vyko atsargus žaidimas, komandos daug dėmesio skyrė gynybai ir pirmajame kėlinyje daug progų nebuvo sukurta bei į pertrauką komandos išėjo esant nuliniam rezultatui. Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą atidarė ir savo komandą į priekį išvedė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Lukas Čeikauskas, kaire koja smūgiavęs tiksliai į artimąjį vartų kampą. Vėliau dar du įvarčius pridėję Fenikso futbolininkai iškovojo tvirtą pergalę ir buvo apdovanoti pirmosios vietos taure.

Rezultatyviausiu pirmenybių žaidėju tapo Lukas Čeikauskas iš Fenikso, per pirmenybes įmušęs 18 įvarčių. Iš viso pirmenybėse įvarčiais pavyko pasižymėti 44 žaidėjams, o dar 3 futbolininkai įmušė į savus vartus.

Finalinėms pirmenybių kovoms teisėjavo A lygos arbitras iš Vilniaus Artiom Gutovskij.

Pandėlio Pandėlys 5:3 Rokiškio Dinamo

Įvarčiai:
19′ Nedas Ketvirtis (Pandėlys) 1:0
28′ Nedas Ketvirtis (Pandėlys) 2:0
39′ Nedas Ketvirtis (Pandėlys) 3:0
44′ Martynas Lukošiūnas (Dinamo) 3:1
54′ Ainoras Striupas (Dinamo) 3:2
56′ Martynas Lukošiūnas (Pandėlys) 3:3
58′ Nedas Ketvirtis (Pandėlys) 4:3
60′ Nedas Ketvirtis (Pandėlys) 5:3

Geltonos kortelės:
48′ Vidas Maceika (Dinamo)

Papilio FK Papilys 1:2 Rokiškio Senjorai

Įvarčiai:
5′ Linas Gudgalis (Senjorai) 0:1
34′ Raimondas Arminas (Senjorai) 0:2
45′ Mindaugas Kancleris (Papilys) iš 11m 1:2

Rokiškio Feniksas 3:0 Rokiškio Entuziastai

Įvarčiai:
33′ Lukas Čeikauskas (Feniksas) 1:0
43′ Mantas Leika (Feniksas) 2:0
51′ Vaidas Bulovas (Feniksas) 3:0

6′ Karolis Buitvydas (Entuziastai)
27′ Ernestas Kavoliūnas (Feniksas)

Raudonos kortelės:
58′ Modestas Kartenis (Entuziastai)

No Replies to "Futbolo pirmenybes laimėjo Feniksas"